Roadstar přenosná rádia - histórie

Od roku 1976  se Roadstar  proslavil výrobou a vývojem autorádii,na japonskem trhu zajímal vedouci postavení.
Pro import a distribuci výrobků ROADSTAR v Evropě, sídlo založeno sídlo ve Švýcarsku.

V 80. letech, Roadstar byla považována za nejchytřejší autorádio značkou na trhu s hi-tech výrobkama a inovativním přístupem k distribuci. Roadstar společnost získala podíly na trhu, kde nabízí celou řadu elektronických produktů s trendy designem a hi-tech prvků.

V roce 1983 společnost zvýšila svůj sortiment o audio a video produktů. V té době Roadstar upevnil svou pozici specialisty v oblasti přenosných audio a video přijímačů. V počátku 90. let, na počátku éry mobilních telefonů v Evropě, Roadstar byl jedním z průkopníků v oblasti auto mobilních telefonů.

V posledních několika letech Roadstar nadále předvída poptávku spotřebitelů, Roadstar rozšířila svůj sortiment o nová elektrická zařízení pro domácí i venkovní použití.

Pro Roadstar, minulost, přítomnost a budoucnost jsou silně propojeny prostřednictvím kultury, lidských zkušeností a týmové práce, což má za následek vynikající výrobky s state-of-the-art designu. Jsme hrdí,že můžeme dodat do vaši domácnosti spolehlivé přenosné rádia Roadstar.